Burs Başvuru

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı Burs Başvurusu – Bitlis Burs Veren Kurumlar

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı Burs Başvurusu

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı burs başvurusu düzenli olarak devam eden ve süreklilik bulundurmayan bir burstur.

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı burs başvurusu için başvuru yapacak kişilerin ikametlerinin Bitlis üzerinde olması gerekmektedir. Eğer Bitlis ikametgahı bulunuyorsa %95 oranında bu burs alınmaktadır. Vakıf tarafından verilen burs 9 ay sürmektedir. Ayrıca vakıf tarafından verilen burs 9 ay boyunca 600 TL olarak belirtilmiştir. KYK kredisi almak bu bursu almaya engel değildir!

4 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapan adayların burs başvuruları değerlendirilecektir.

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı Burs Başvuru Koşulları

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı burs başvuru koşulları yer almaktadır. Bu koşulları sağlayan kişiler bu bursa başvurmaya hak kazanacaktır.

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı burs başvurusu için aşağıda yer alan şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir. Başvuru şartları:

Başvuru şartlarını sağlayan kişiler bu bursu almaya hak kazanacaktır.

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı Burs Başvuru Açıklaması

Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı burs başvuru için belirli belgeler sizden istenmektedir. Bu belgeleri başvuru sırasında kuruma ibraz etmeniz gerekmektedir.

Belgeleri tamamlayan ve kendini kanıtlayan öğrencilerin bursları Kasım ayından itibaren yatırılmaya başlanacaktır. İstenilen belgeler:

Burs başvurusu yapmak için bu adrese gitmeniz gerekmektedir: “https://www.betav.org.tr/betav-bursuna-nasil-basvurabilirim” 

Exit mobile version